تفاوت زندگي ستاره سينما بازيگري سينمايي

تفاوت: زندگي ستاره سينما بازيگري سينمايي اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تمام گزینه‌های خروج از لیست استقلال در فصل نقل و انتقالات

وینفرد شفر سرمربی استقلال طی هفته‌های گذشته و با ارزیابی عملکرد بازیکنانش در مسابقه های و تمرینات تیم، به جمعبندی‌هایی جهت کنار گذاشتن چند آبی‌پوش رسیده است.

تمام گزینه‌های خروج از لیست استقلال در فصل نقل و انتقالات

تمام گزینه های خروج از لیست استقلال در فصل نقل و انتقالات

عبارات مهم : بازیکن

وینفرد شفر سرمربی استقلال طی هفته های گذشته و با ارزیابی عملکرد بازیکنانش در مسابقه های و تمرینات تیم، به جمعبندی هایی جهت کنار گذاشتن چند آبی پوش رسیده است.

به گزارش مهر، رفته رفته به شروع نقل و انتقالات زمستانی نزدیک می شویم و تمام تیم ها به جز پرسپولیس که محروم از نقل و انتقالات هست، خود را جهت روزهای پر مشغله آماده می کنند. آبی پوشان پایتخت کشور عزیزمان ایران هم از این قائده مستثنی نیستند و آنها هم کم کم خود را جهت ورود رسمی به این فضا آماده می کنند.

تمام گزینه‌های خروج از لیست استقلال در فصل نقل و انتقالات

وینفرد شفر تاکنون بارها به صورت مستقیم و غیر مستقیم نارضایتی اش را از شرایط بعضی از بازیکنان استقلال ابراز داشته ولی هرگز به صورت رسمی از هیچ بازیکنی بعنوان گزینه خروج از جمع آبی پوشان نامی نیاورده هست. باوجود این، با توجه اضافه شدن قطعی محسن کریمی و بهنام برزای به جمع آبی پوشان و ضرورت جذب یک مهاجم تمام کننده جهت این تیم، خروج حداقل سه بازیکن بزرگسال از لیست استقلال اجتناب ناپذیر به نظر می رسد.

نصرالله عبداللهی سرپرست تیم استقلال هم پیش از این از خروج نام سه بازیکن استقلال بدون آن که به بازیکن خاصی اشاره کند بر این ادعا صحه گذاشته بود. ولی این که کدام بازیکنان بیشترین احتمال جدایی از جمع آبی پوشان را دارند جای سئوال دارد. قطعا شفر گزینه هایی را جهت خروج از لیست بزرگسالان استقلال در نظر دارد که حتی اگر به صورت خصوص این لیست را در اختیار مسئولان کلوب قرار نداده باشد، در دفترچه اش یادداشتهایی را به همین جهت تهیه کرده هست.

وینفرد شفر سرمربی استقلال طی هفته‌های گذشته و با ارزیابی عملکرد بازیکنانش در مسابقه های و تمرینات تیم، به جمعبندی‌هایی جهت کنار گذاشتن چند آبی‌پوش رسیده است.

مجتبی جباری را می توان نخستین بازیکنی دانست که با خروج نامش از لیست استقلال یک جای خالی در این لیست باز می شود. جباری ماه هاست که با این تیم نیست و مدیران و مسئولان کلوب هم پاسخ روشنی جهت این بازیکن و افکار عمومی ندارند. حتی شفر هم که بارها مدعی شده است بود با این بازیکن جلسه ای به منظور تعیین وظیفه خواهد گذاشت از انجام این کار امتناع داشته تا مشخص شود جباری را می توان مهم ترین گزینه جهت رسیدن به درب خروج کلوب دانست. احتمال این که برزای جای جباری را در لیست آبی پوشان بگیرد وجود دارد.

شاید بعد از جباری، نزدیک ترین بازیکن به درب خروجی کلوب استقلال در نیم فصل اول را یعقوب کریمی دانست. هافبک-مدافع چپ پای استقلال علیرغم عملکرد نه چندان مطلوبش در فصل گذشته در ابتدای این فصل بر خلاف آینده نگری های انجام شده است بار دیگر پای میز قرارداد با استقلال نشست. او در ابتدای فصل وقت هایی هم جهت اثبات خود گرفت ولی نتوانست از این وقت ها استفاده کند.

هفته های زیادی است که از کریمی نه در ترکیب مهم و نه در بین بازیکنان جانشین و حتی در بین بازیکنان نیمکت نشین خبری نیست. شواهد نشان می دهد شفر هم اعتقاد چندانی به کریمی ندارد و احتمال این که یک کریمی دیگر به اسم محسن جانشین یعقوب کریمی در لیست آبی پوشان باشد زیاد است.

تمام گزینه‌های خروج از لیست استقلال در فصل نقل و انتقالات

شفر به شدت به یک مهاجم تمام کننده احساس نیاز می کند و لازمه اضافه شدن چنین بازیکنی خروج نام یک بازیکن دیگر از جمع آبی پوشان هست. بازیکنی که شاید از صف مهاجمان این تیم باشد. به خصوص از بین مهاجمان گل نزنی که بار مهم انتقادات هم به سمت آنها است.

برخی از گمانه زنی ها فضا را به سمت سجاد شهباززاده می برد. مهاجمی که به اندازه کافی در نیم فصل نخست وقت گرفت ولی در آخر هفته چهاردهم بدون گل و بدون پاس گل عملکرد قابل انتقادی از خود به جای گذاشته هست. البته سجاد تا آخر فصل قرارداد دارد و کنار گذاشتن بازیکن دارای قرارداد جهت هر باشگاهی می تواند تبعاتی داشته باشد.

وینفرد شفر سرمربی استقلال طی هفته‌های گذشته و با ارزیابی عملکرد بازیکنانش در مسابقه های و تمرینات تیم، به جمعبندی‌هایی جهت کنار گذاشتن چند آبی‌پوش رسیده است.

علی قربانی دیگر مهاجم آبی پوشان است خطر جدایی از آبی پوشان او را ترساندن می کند. عملکرد قربانی در ۱۴ بازی به اندازه یک پاس گل از شهباززاده بهتر هست. ولی فقط یک پاس گل جهت یک مهاجم نوک در ۱۴ بازی آمار قابل قبول و قابل دفاعی نیست.

اگر شفر نخواهد جهت باز کردن جای خالی به مهاجمانش دست بزند، باید گزینه سوم را در صف مدافعان جستجو کرد. شاید با بازگشت پژمان منتظری به شرایط سلامتی و جا افتادن سید مجید حسینی در خط دفاعی استقلال و اعتقاد شفر به استفاده از چشمی در دفاع میانی، شفر دست روی لئوناردو پادوانی بگذارد و به جای یک مهاجم، نام این مدافع برزیلی و بالای ۳۰ سال را از لیست خود خارج کرده تا از ترافیک در خط دفاعی تیمش هم کاسته شود.

تمام گزینه‌های خروج از لیست استقلال در فصل نقل و انتقالات

این چند بازیکن نفراتی هستند که بیشترین گمان جهت سبک کردن لیست استقلال در فصل نقل و انتقالات به سمت آنها می رود. هرچند که ممکن است شفر علی رغم آینده نگری های انجام شده است به گونه ای دیگر عمل کرده و نفرات مورد نظرش را با بازیکنان دیگری جا به جا کند.

واژه های کلیدی: بازیکن | استقلال | بازیکنان | نقل و انتقالات | نقل و انتقالات زمستانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs