تفاوت زندگي ستاره سينما بازيگري سينمايي

تفاوت: زندگي ستاره سينما بازيگري سينمايي اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث 8 زخمی و یک فوتی ، واژگونی خودروی زائران در عراق

معاون امداد و نجات هلال احمر خوزستان گفت: یک دستگاه ون حامل زائران ایرانی که همه اصفهانی هستند در ۱۵ کیلومتری مرز چذابه و در نزدیکی شهر المشرح عراق بر اثر خواب‌

واژگونی خودروی زائران در عراق/ 8 زخمی و یک فوتی

عبارات مهم : سلامت

معاون امداد و نجات هلال احمر خوزستان گفت: یک دستگاه ون حامل زائران ایرانی که همه اصفهانی هستند در ۱۵ کیلومتری مرز چذابه و در نزدیکی شهر المشرح عراق بر اثر خواب آلودگی راننده واژگون می شود.

صادق سلامت در گفت وگو با تسنیم، اظهار داشت: امروز حدود ساعت 9 صبح یک دستگاه ون حامل 10 نفر از زائران ایرانی که همه اصفهانی هستند در 15 کیلومتری مرز چذابه و در نزدیکی شهر المشرح عراق بر اثر خواب آلودگی راننده واژگون می شود.

وی افزود: 8 نفر از سرنشینان ون مصدوم می شوند که از این تعداد 6 آقا و 2 نفر زن هستند.

8 زخمی و یک فوتی ، واژگونی خودروی زائران در عراق

معاون امداد و نجات هلال احمر خوزستان با بیان اینکه یکی دیگر از سرنشینان نیز سالم هست، بیان کرد: متأسفانه در این اتفاق زائری با نام سید مرتضی محجوری فوت می کند.

وی با اشاره به اینکه همه مصدومان و یک نفر فوتی به بیمارستان نیسان عراق انتقال یافته شدند، گفت: آخرین پیگیری ها از خوب بودن حال عمومی مصدومان خبر می دهد.

معاون امداد و نجات هلال احمر خوزستان گفت: یک دستگاه ون حامل زائران ایرانی که همه اصفهانی هستند در ۱۵ کیلومتری مرز چذابه و در نزدیکی شهر المشرح عراق بر اثر خواب‌

سلامت عنوان کرد: در تلاش هستیم که هر چه سریعتر این زائران به کشور انتقال یافته شوند ولی با توجه به اینکه باید تحت مواظبت قرار بگیرند هنوز وقت انتقالشان به کشور مشخص نیست ولی ما آمادگی کامل جهت پذیرش این زائران را داریم.

واژه های کلیدی: سلامت | انتقال | زائران | آلودگی | واژگونی خودرو | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs