تفاوت زندگي ستاره سينما بازيگري سينمايي

تفاوت: زندگي ستاره سينما بازيگري سينمايي اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار بین الملل پیش‌بینی مدیر اسبق شورای امنیت ملی آمریکا راجع به وقوع جنگ جهانی سوم!

رئیس اسبق شورای امنیت ملی آمریکا با اشاره به حمله‌های سایبری در کشورهای متفاوت دنیا از خطر قریب‌الوقوع جنگ جهانی سوم خبر داد.

پیش‌بینی مدیر اسبق شورای امنیت ملی آمریکا راجع به وقوع جنگ جهانی سوم!

پیش بینی مدیر اسبق شورای امنیت ملی آمریکا راجع به وقوع جنگ جهانی سوم!

عبارات مهم : امنیت

رئیس اسبق شورای امنیت ملی آمریکا با اشاره به حمله های سایبری در کشورهای متفاوت دنیا از خطر قریب الوقوع جنگ جهانی سوم خبر داد.

به گزارش گروه تحریریه سایت به نقل از پایگاه اینترنتی اکسپرس، «پال میلر»، مدیر اسبق شورای امنیت ملی آمریکا که نقش پررنگی در دولت جرج دبلیو بوش و باراک اوباما، روسای جمهور سابق آمریکا داشته و الحاق کریمه به روسیه در سال 2014 را آینده نگری کرده بود، اینک در مصاحبه با اکسپرس از خطر قریب الوقوع جنگ جهانی سوم خبر می دهد.

پیش‌بینی مدیر اسبق شورای امنیت ملی آمریکا راجع به وقوع جنگ جهانی سوم!

وی اعتقاد است شدت یافتن تنش ها میان آمریکا و کره شمالی و بی توجهی به هشدار های جامعه بین الملل همچون چین و روسیه، خطر وقوع جنگ جهانی سوم را محتمل می کند. به گفته این مقام آمریکایی، جنگ جهانی آتی قدم به قدم و در مراحل تدریجی، از طریق تاکتیک های سایبری و ضد ماهواره ای کشورهای مهاجم شروع می شود.

او در مصاحبه با اکسپرس گفت: جامعه بین المللی در سال گذشته میلادی، کره شمالی را متهم مهم حمله سایبری «واناکرای» معرفی کرد. این باج افزار مراکز بهداشتی ملی انگلیس و سایر ادارات و شرکت های دولتی در کشورهای متفاوت دنیا را نشانه قرار داد.

رئیس اسبق شورای امنیت ملی آمریکا با اشاره به حمله‌های سایبری در کشورهای متفاوت دنیا از خطر قریب‌الوقوع جنگ جهانی سوم خبر داد.

وی ادامه داد: حمله سایبری و نشانه قرار دادن ماهواره های مخابراتی مرحله نخست از جنگ جهانی هست. در این مرحله زیرساخت های بنیادی به شدت تحت تاثیر حمله های سایبری قرار می گیرد. بعد از آن ، حمله های جداگانه موشکی و بمب افکن ها شروع می شود. با دخالت قدرت های بزرگ، در نهایت شاهد درگیر شدن همه کشورها در یک جنگ تمام عیار خواهیم بود.

مشاور اسبق امنیت ملی آمریکا بر این باور است با شروع تنش ها، قدرت های بزرگ به یک کمپین بزرگ حمل و نقل سلاح تبدیل می شوند و این روند گسترش جنگ را به دنبال دارد.

او هشدار داد با گذشت 70 سال از وقت جنگ جهانی دوم و عوض کردن محیط زیست جنگ و سلاح ها، کارشناسان به طور دقیق نمی توانند بگویند جنگ جهانی سوم تا چه حد گسترش می یابد.

پیش‌بینی مدیر اسبق شورای امنیت ملی آمریکا راجع به وقوع جنگ جهانی سوم!

دکتر میلر که پیش از این در سال 2016 الحاق کریمه به روسیه را آینده نگری کرده بود ، اعتقاد است کشورهای حوزه بالتیک به واسطه مداخله ناتو، در وهله نخست شاهد درگیری های ابتدایی جنگ جهانی سوم خواهند بود.

واژه های کلیدی: امنیت | روسیه | سایبری | آمریکا | جنگ جهانی | کره شمالی | مقام آمریکایی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs