تفاوت زندگي ستاره سينما بازيگري سينمايي

تفاوت: زندگي ستاره سينما بازيگري سينمايي اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار اجتماعی پلمب عوارضی آزاد راه قزوین – زنجان به دستور دادستان قزوین

دادستان قزوین از پلمب عوارضی قزوین-زنجان و ممنوعیت اخذ عوارض در این محور خبر داد.

پلمب عوارضی آزاد راه قزوین - زنجان به دستور دادستان قزوین

پلمب عوارضی آزاد راه قزوین – زنجان به دستور دادستان قزوین

عبارات مهم : زنجان

دادستان قزوین از پلمب عوارضی قزوین-زنجان و ممنوعیت اخذ عوارض در این محور خبر داد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین صادقی دادستان عمومی و انقلاب قزوین راجع به علت ممنوع شدن اخذ عوارض در این محور تا اطلاع ثانوی با اشاره به اینکه در نه ماهه امسال تلفات در این محور با رشد ۲۴ درصدی مواجه بوده است گفت: متاسفانه در نه ماهه گذشته امسال شاهد ۴۶ نفر فوتی در این محور بوده ایم که طبق نظر کارشناسی حدود ۹۰ درصد عامل این تلفات متوجه پرسشها زیر ساختی بزرگراه و عدم توجه به مرمت و بهسازی مسیر از سوی شرکت متولی این آزادراه بوده است.

وی افزود: این در حالی است که روزانه به صورت میانگین ۱۷۰ میلیون تومان عوارض از طریق این عوارضی از مردم اخذ می شود و در برابر کمترین توجهی به مرمت و بهسازی، برطرف چاله ها، اصلاح سیستم روشنایی، روکش آسفالت و … نشده است.

صادقی تاکید کرد: پیش از این با ارسال نامه به مسئولان شرکت دولتی که متولی و مسئول عوارض این محور مواصلاتی است و عوارض را از مردم دریافت می کند خواستار برطرف نواقص شده است بودیم ولی توجه چندانی نشده بود.

این مقام قضایی با تاکید بر اینکه بعضی نارضایتی های مردم از بی توجهی متولیان به چنین مواردی شکل می گیرد گفت:این محور پرتردد ۲۰ سال است که مورد بهره برداری قرار گرفته و بسیار مهم است که حداقل بخشی از حجم عوارض دریافتی از مردم در این محور صرف مرمت و ایمن سازی آن شود.

پلمب عوارضی آزاد راه قزوین – زنجان به دستور دادستان قزوین

واژه های کلیدی: زنجان | قزوین | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs